-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Amewi Toy Feldhäcksler zdalnie sterowany model Traktor Silnik elektryczny 1:24
Symbol:
8058723
225.46
225.46
225.46
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 2.34 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4260768515611 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Zalecany wiek (min) | 6 lat |
| Kolor obudowy | Zielony |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Kolor obudowy | Żółty |
| Maksymalny zasięg działania | 20 m |
| Rodzaj silnika | Silnik elektryczny |
| Typ konstrukcji | Gotowy do jazdy (RTR) |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Silnik | Matowe |
| Skala | 1:24 |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Typ produktu | Traktor |
| Sugerowana płeć | Chłopak, dziewczyna |
| Efekty świetlne | Tak |
| Materiał kół | Guma |
| Typ napędu | Napęd na 2 koła (2WD) |
| Długość produktu | 355 mm |
| Waga produktu | 564 g |
| Średnica tylnych kół | 4,6 cm |
| Szerokość produktu | 210 mm |
| Wysokość produktu | 315 mm |
| Średnica przednich kół | 5,6 cm |
| Ładowarka | Tak |
| Nadajnik | Tak |
| Języki instrukcji obsługi | Francuska |
| Języki instrukcji obsługi | Angielski |
| Języki instrukcji obsługi | Włoski |
| Języki instrukcji obsługi | Niemiecki |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Przewody | USB |
| Ilość | 1 |
| Pojemność baterii | 500 mAh |
| Żywotność baterii | 30 min |
| Napięcie baterii | 3,7 V |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Czas ładowania | 2 godz |
| Szerokość | 251mm |
| Długość | 425mm |
| Wysokość | 415mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci