-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Analogowy mikser dźwięku DNA QMX402 3 kanały
Symbol:
QMX402
286.21
286.21
286.21
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.85 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5908249826601 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Typ produktu | Mikser audio |
| Sterowanie | Przyciski, pokrętło |
| Wskaźnik ładowania | Tak |
| Pobór mocy | 15 W |
| Rodzaj zasilania | Akumulatorowe |
| Napięcie | 5 V |
| Pojemność baterii | 2500 mAh |
| Typ baterii | Litowa |
| Głębokość produktu | 151 mm |
| Waga produktu | 600 g |
| Wysokość produktu | 50 mm |
| Szerokość produktu | 145 mm |
| Zawartość opakowania | Kabel USB A do USB B x 1 |
| Zawartość opakowania | Instrukcja obsługi x 1 |
| Zawartość opakowania | MIkser audio x 1 |
| Zawartość opakowania | Kabel zasilający x 1 |
| Zawartość opakowania | Adapter zasilacza sieciowego AC/DC x 1 |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Częstotliwość próbkowania | 192 kHz |
| Ustawienia korektora | Tak |
| Liczba kanałów | 3 kan. |
| Głębia bitowa | 24 |
| USB | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Ilość portów USB typu B | 1 |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Wejście mikrofonowe Jack 3,5 mm | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe 1/8" (3,5 mm) | 1 |
| Wejścia combo XLR | 1 |
| Wejście RCA | 4 |
| Szerokość | 230mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 260mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Przechowywać z dala od wody i wilgoci.
• Nie otwierać urządzenia - grozi porażeniem prądem.
• Upewnij się, że urządzenie jest wyłączone przed podłączeniem lub odłączeniem kabli.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci