-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
AniForte NATURALNA OCHRONA PRZED KLESZCZAMI - KAPSUŁKI DLA DUŻYCH PSÓW 60szt
Symbol:
35.67
35.67
35.67
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.05 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4260606717702 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Kategoria | Dla psa |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Suplement diety |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Kategoria produktu | Preparaty na kleszcze i owady |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Wielkość rasy | Duża rasa 25 - 45 kg |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Bezglutenowe | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona przed kleszczami |
| Bez soi | Tak |
| Rasa psa | Wszystkie rasy dużych psów |
| Waga produktu | 100 g |
| Bez cukru | Tak |
| Forma dawkowania | Tabletka |
| Rodzaj opakowania | Plastikowy słoik |
| Włókna surowe | 0 % |
| Zawartość tłuszczu | 3% |
| Popiół surowy | 7% |
| Białko | 46% |
| Szerokość | 40mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 85mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci