-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Ansmann 1001-0142 pojazd ładowarki 6 - 12 V Czarny
Symbol:
O4013674192878
218.54
218.54
218.54
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.61 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4013674192878 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Wtyczka | Typ C (wtyczka eur) |
| Napięcie ładowania | 6 - 12 V |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przeciw przeładowaniu |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| Pojemność baterii (min) | 4 Ah |
| Prąd wyjściowy | 1 A |
| Pojemność baterii (max) | 30 Ah |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 310mm |
| Długość | 730mm |
| Wysokość | 350mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci