-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Ansmann 1600-0254 światło do roweru Oświetlenie tylne + przednie (zestaw) LED
Symbol:
6644714
219.82
219.82
219.82
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.25 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4013674148714 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Model | Oświetlenie tylne + przednie (zestaw) |
| Stopień ochrony IP | IPX4 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba poziomów mocy | 3 |
| Zatwierdzone przez StVZO | Tak |
| Ładowanie przez łącze USB | Tak |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Czas operacyjny | 6 h |
| Wymiary przedniego światła (SxGxW) | 82 x 45 x 37 mm |
| Waga przedniego światła | 95,5 g |
| Wymiary tylnego światła Wymiary (SxGxW) | 64 x 43 x 36 mm |
| Waga tylnego światła | 38 g |
| Przewody | USB |
| Ilość | 2 |
| Napięcie baterii | 3,7 V |
| Akumulatorek | Tak |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Pojemność akumulatora 2 | 160 mAh |
| Pojemność baterii | 4,44 Wh |
| Pojemność baterii | 1200 mAh |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 6 h |
| Napięcie akumulatora 2 | 3,6 V |
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Kolor LED | Czerwony/biały |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Ilość lamp LED | 3 |
| Przednie światło (strumień świetlny) | 50 lm |
| Szerokość | 368mm |
| Długość | 360mm |
| Wysokość | 224mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci