-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Ansmann 1900-0117 kabel do ładowania pojazdów elektrycznych Czarny Typ 2 3 5 m
Symbol:
8887928
921.92
921.92
921.92
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 2.5 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4013674195176 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Rozmiar złącza 1 | Pleciony |
| Rozmiar złącza 2 | Pleciony |
| Typ przewodu | IEC 61851-1 Mode 3 |
| Końcówka ochronna | Tak |
| Złączka 2 | Typ 2 |
| Wodoodporność | Tak |
| Kolor uchwytu | Biały |
| Złączka 1 | Typ 2 |
| Kolor kabla | Czarny |
| Napięcie pracy | 400 V |
| Ilość faz | 3 |
| Maksymalny prąd roboczy (trójfazowy) | 16 A |
| Maksymalna moc operacyjna (trójfazowa) | 11 kW |
| Długość kabla | 5 m |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -25 - 55 °C |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Walizka | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość | 85mm |
| Długość | 340mm |
| Wysokość | 560mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci