-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Ansmann ML3000RD Czarny, Niebieski LED 30 W
Symbol:
O4013674200030
336.21
336.21
336.21
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 1.3 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4013674200030 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Jasność | 3000 lm |
| Haczyk wieszaka | Tak |
| Materiał obudowy | Poliwęglan (PC) |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Materiał obudowy | Termoplastyczny uretan (TPU) |
| Stopień ochrony IP | IP44 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Kod IK | IK07 |
| Model | Wiszące światło robocze |
| Żywotność baterii | 8 h |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Pojemność baterii | 2600 mAh |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 40 °C |
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Możliwość ściemniania | Tak |
| Odpowiednie do użytku zewnętrznego | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Pojemność baterii | 19,24 Wh |
| Natężenie światła | 4000 lx |
| Technologia źródła światła | LED |
| Łączna moc | 30 W |
| Liczba żarówek | 1 szt. |
| Temperatura koloru | 6000 K |
| Żywotność żarówki | 50000 h |
| Szerokość | 368mm |
| Długość | 360mm |
| Wysokość | 224mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci