-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Antena Wi-Fi LevelOne OAN-2090 - 9 dBi - bezkierunkowa - zewnętrzna, wewnętrzna
Symbol:
OAN-2090
601.84
601.84
601.84
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 2.39 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4015867148440 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Maksymalna prędkość wiatru | 180 km/h |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna / zewnętrzna |
| Polaryzacja | Polaryzacja pionowa |
| Materiał obudowy | Włókno szklane |
| Współczynnik napięcia fali stojącej (VSRW) | 1,8:1 |
| Rodzaj wtyku anteny | N-Typ |
| Rodzaj złącza | Żeńskie |
| Typ anteny | Antena dookólna |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Czarny |
| Głębokość produktu | 610 mm |
| Wysokość produktu | 53 mm |
| Waga produktu | 345 g |
| Szerokość produktu | 70 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 65 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -30 - 75 °C |
| Impedancja | 50 Ω |
| Pionowa szerokość wiązki | 15° |
| Pozioma szerokość wiązki | 360° |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11b |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11n |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11g |
| Poziom wzmocnienia anteny (max) | 8,5 dBi |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 - 2.5 GHz |
| Waga wraz z opakowaniem | 580 g |
| Szerokość opakowania | 89 mm |
| Wysokość opakowania | 75 mm |
| Głębokość opakowania | 650 mm |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85177100 |
| Szerokość | 255mm |
| Długość | 290mm |
| Wysokość | 270mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci