-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Antena ZTE MF258K1 ODU LTE kat. 15 z transmisją do 800 Mb/s DL i 150 Mb/s UL
Symbol:
MF258K1 ODU
392.06
392.06
392.06
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 2.7 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6902176135187 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Rodzaj urządzenia | Router sieci komórkowej |
| Diody LED | Tak |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Napięcie | 24 V |
| Szerokość produktu | 288 mm |
| Waga produktu | 2 kg |
| Głębokość produktu | 288 mm |
| Wysokość produktu | 82 mm |
| Poziom wzmocnienia anteny (max) | 9 dBi |
| Przewody | LAN (RJ-45) |
| Wi-Fi | Nie |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Sieć danych | LTE |
| Ilość kart SIM | 1 |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Gigabit Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Szerokość | 355mm |
| Długość | 134mm |
| Wysokość | 344mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci