-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Antena panelowa LevelOne bezpośrednia/dwupolaryzacyjna 15dBi 2.4GHz
Symbol:
WAN-7151
1579.01
1579.01
1579.01
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 2.39 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4015867203576 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna / zewnętrzna |
| Współczynnik napięcia fali stojącej (VSRW) | 2,0 |
| Polaryzacja | Podwójna polaryzacja |
| Maksymalna prędkość wiatru | 180 km/h |
| Maksymalna strata przewodu z połączeniami | -10 dB |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporny |
| Cechy zabezpieczeń | Odporna na śnieg |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na kurz |
| Typ anteny | Antena kierunkowa |
| Rodzaj wtyku anteny | N-Typ |
| Kolor produktu | Szary |
| Głębokość produktu | 330 mm |
| Wysokość produktu | 35 mm |
| Waga produktu | 904 g |
| Szerokość produktu | 295 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Impedancja | 50 Ω |
| Pionowa szerokość wiązki | 15° |
| Pozioma szerokość wiązki | 30° |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11b |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11n |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11ac |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11g |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 ~ 2.5 GHz |
| Poziom wzmocnienia anteny (max) | 15 dBi |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 354 mm |
| Szerokość opakowania | 333 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,81 kg |
| Wysokość opakowania | 84 mm |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 10 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 460 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 370 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85177100 |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 20 kg |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 447 mm |
| Kraj pochodzenia | Tajwan |
| Szerokość | 255mm |
| Długość | 290mm |
| Wysokość | 270mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci