-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Aparat Fujifilm Instax mini Evo, 1/5", 2560 x 1920 pikseli, 62 x 46 mm, CMOS, 28 mm
Symbol:
10432719
1011.04
1011.04
1011.04
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.4 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4547410520064 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Reprint up to (last prints) | 50 |
| Minimalna przesłona | 2 |
| Czułość ISO (min) | 100 |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Tryby naświetlania | Automatyczna |
| Kolor produktu | Czarny |
| Opóżnienie samowyzwalacza | 2 |
| Opóżnienie samowyzwalacza | 10 s |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSDHC |
| Maksymalna rozdzielczość obrazu | 2560 x 1920 px |
| Wielkość obrazka | 62 x 46 mm |
| Czułość ISO (maks) | 1600 |
| Rozmiar filmu | 86 x 54 mm |
| Samowyzwalacz | Tak |
| Obsługa aplikacji mobilnych | Tak |
| Czas drukowania (min) | 16 s |
| Maksymalna ogniskowa (35mm equiv) | 28 mm |
| Rozmiar przetwornika obrazu | 1/5" |
| Battery life (photos) | 100 szt. |
| Czas ładowania | 3 h |
| Akumulatorek | Tak |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Wysokość produktu | 122,9 mm |
| Szerokość produktu | 87 mm |
| Waga produktu | 285 g |
| Głębokość produktu | 36 mm |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Przekątna ekranu | 3" |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Port USB | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Wbudowany flesz | Tak |
| Tryby lampy błyskowej | Wymuszone włączenie |
| Tryby lampy błyskowej | Wyłączenie lampy błyskowej |
| Tryby lampy błyskowej | Automatyczna |
| Zasięg lampy błyskowej | 0,5 - 1,5 m |
| Korekcja naświetlania | ± 2EV (1/3EV step) |
| Szerokość | 103mm |
| Długość | 88mm |
| Wysokość | 175mm |
Gwarancja:
24 miesięcy
Przekątna ekranu:
3"
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci