-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Aparat Kodak Smile+ 50,8x76,2mm 16/DSMPCAMGN Zielony
Symbol:
16/DSMPCAMGN
725.30
725.30
725.30
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 5 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.48 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0843812173025 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Efekty fotograficzne | Filtr |
| Kolor produktu | Zielony |
| Megapiksele | 5 MP |
| Wielkość obrazka | 50,8 x 76,2 mm |
| Bluetooth | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Papier fotograficzny | Tak |
| Akumulatorek | Tak |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowany |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Przewody | USB Type-C |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Port USB | Tak |
| Wbudowany flesz | Tak |
| Tryby lampy błyskowej | Automatyczna |
| Wbudowany wizjer | Tak |
| Szerokość | 175mm |
| Długość | 55mm |
| Wysokość | 175mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci