-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Aparat fotograficzny natychmiastowy Instax Mini 41 Fujifilm
Symbol:
44639097
551.16
551.16
551.16
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 5 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.7 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4547410545180 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Wielkość obrazka | 62 x 46 mm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalna ogniskowa (35mm equiv) | 60 mm |
| Czas drukowania (max) | 90 s |
| Czułość ISO (maks) | 800 |
| Typ obsługiwanych baterii | alkaline |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Bateria cylindryczna | LR6 |
| Wysokość produktu | 122,5 mm |
| Głębokość produktu | 67,5 mm |
| Waga produktu | 345 g |
| Szerokość produktu | 104,5 mm |
| Czas ładowania lampy | 7 s |
| Tryby lampy błyskowej | Automatyczna |
| Wbudowany flesz | Tak |
| Zasięg lampy błyskowej | 0,3 - 2,2 m |
| Najszybsza szybkość migawki aparatu | 1/250 s |
| Typ migawki aparatu | Elektroniczny |
| Wbudowany wizjer | Tak |
| Powiekszenie | 0,37x |
| Szerokość | 88mm |
| Długość | 124mm |
| Wysokość | 146mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci