-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Apple AirTag Osobisty Wyszukiwarka Srebrny, Biały
Symbol:
MFEA4ZM/A
528.16
528.16
528.16
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 5 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.1 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0195950667523 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Gniazdo/gniazda karty pamięci | Nie |
| Wbudowana pamięć | Nie |
| Cechy zabezpieczeń | Bryzgoszczelny |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na kurz |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporny |
| Elektryczny kompas | Nie |
| Przeznaczenie | Osobisty |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne pochodzące z recyklingu |
| Akcelerometr | Tak |
| Typ produktu | Wyszukiwarka |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Kolor produktu | Biały |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Waga produktu | 11,8 g |
| Szerokość produktu | 31,9 mm |
| Wysokość produktu | 8 mm |
| Głębokość produktu | 31,9 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 60 °C |
| Wysokość opakowania | 196,4 mm |
| Szerokość opakowania | 13,5 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 92 g |
| Głębokość opakowania | 73,9 mm |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ilość sztuk | 4 |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iPadOS 26 |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS 26 |
| Bluetooth | Tak |
| NFC | Tak |
| Port USB | Nie |
| Typ obsługiwanych baterii | CR2032 |
| Wyjmowana bateria | Tak |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Szerokość | 14mm |
| Długość | 194mm |
| Wysokość | 72mm |
Dane producenta
CH
Hekrop 2
200-001 Shanghai
China
+7(495)9873345
customers@henzon.cn
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci