-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Aqara Dimmer Switch H2 EU Szary Ściemniacz światła z pokrętłem KD-R01D-G
Symbol:
KD-R01D-G
219.91
219.91
219.91
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.23 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6975833357284 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Technologie bezprzewodowe | Bluetooth Low Energy (BLE) |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Waga produktu | 209 g |
| Głębokość produktu | 86 mm |
| Szerokość produktu | 86 mm |
| Wysokość produktu | 55,5 mm |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 40 °C |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 86mm |
| Długość | 86mm |
| Wysokość | 55mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci