-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Asustor Xpanstor 4 AS5004U macierz dyskowa Czarny
Symbol:
AS5004U
2061.00
2061.00
2061.00
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 2.67 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4710474831548 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Klasa urządzenia | Home i Home Office |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Chłodzenie | Tak |
| Wewnętrzny | Nie |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Kolor produktu | Czarny |
| Certyfikaty | FCC, CE, VCCI, BSMI, C-TICK, BIS, KCC, EAC |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Moc zasilacza | 90 W |
| Pobór mocy | 24,68 W |
| Waga produktu | 2,03 kg |
| Szerokość produktu | 174 mm |
| Głębokość produktu | 230 mm |
| Wysokość produktu | 170 mm |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Przewody | USB Type-C |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Poziomy RAID | 1 |
| Poziomy RAID | 6 |
| Poziomy RAID | 10 |
| Poziomy RAID | 0 |
| Poziomy RAID | 5 |
| Poziomy RAID | JBOD |
| Maksymalna obsługiwana pojemność | 88 TB |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | SATA III |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Zatoka hot-swap | Tak |
| Zainstalowane urządzenie pamięci masowej | Nie |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 4 |
| Obsługiwane rozmiary dysków pamięci | 2.5 |
| Obsługiwane rozmiary dysków pamięci | 3.5" |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Połączenie USB | Tak |
| Szerokość | 210mm |
| Długość | 235mm |
| Wysokość | 324mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci