-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Atrament żółty CANON PFI050Y IPF
Symbol:
456430
285.04
285.04
285.04
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 5 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.76 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4549292201291 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Pojemność kolorowego tuszu | 70 ml |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Kompatybilność z marką | Canon |
| Kraj pochodzenia | Japonia |
| Kompatybilność | imagePROGRAF TC-20 |
| Szerokość | 191mm |
| Długość | 276mm |
| Wysokość | 23mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci