-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Auerswald 90621 zestaw montażowy Aluminium
Symbol:
90621
301.46
301.46
301.46
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 3.78 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4019377906217 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Materiały | Aluminium |
| Kolor produktu | Aluminiowy |
| Kompatybilność | TFS-Dialog 100/200 |
| Wysokość produktu | 187 mm |
| Szerokość produktu | 135 mm |
| Głębokość produktu | 38 mm |
| Szerokość opakowania | 160 mm |
| Wysokość opakowania | 80 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 300 g |
| Głębokość opakowania | 220 mm |
| Typ mocowania | Ściana |
| Szerokość | 138mm |
| Długość | 388mm |
| Wysokość | 228mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci