-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Auerswald 90638 część zamienna do urządzeń sieciowych Moduł sieci głosowej
Symbol:
90638
276.83
276.83
276.83
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 2.984 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4019377906385 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Moduł sieci głosowej |
| Szerokość produktu | 45 mm |
| Głębokość produktu | 10 mm |
| Wysokość produktu | 35 mm |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 420mm |
| Wysokość | 280mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci