-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Austrian Audio OD303 - mikrofon dynamiczny
Symbol:
21005F10100
548.07
548.07
548.07
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 4 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.4 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 9120097810489 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Źródło zasilania | XLR |
| Wysokość produktu | 194 mm |
| Głębokość produktu | 53 mm |
| Szerokość produktu | 53 mm |
| Waga mikrofonu | 330 g |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Minimalna impedancja końcowa | 1200 Ω |
| Model | Mikrofon studyjny |
| Częstotliwość mikrofonu | 35 - 16000 Hz |
| Średnica membrany | 1 Ω |
| Czułość (1 kHz) | 1,8 mV/Pa |
| Szerokość | 130mm |
| Długość | 60mm |
| Wysokość | 240mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci