-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Autel Propellers for EVO Max
Symbol:
102002907
99.94
99.94
99.94
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.03 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6924991133506 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Ilość | 2 |
| Kompatybilność z marką | Autel |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kompatybilność | EVO Max |
| Typ produktu | Śmigło |
| Szerokość | 145mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 50mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Upewnij się, że śmigła są dobrze zamocowane przed każdym użyciem.
• Unikaj kontaktu śmigieł z ciałem podczas pracy drona.
• Przechowuj śmigła w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci