-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Automatyczny młynek do kawy 16CR EUREKA czarny
Symbol:
8056746348113
1901.36
1901.36
1901.36
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 6.128 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 8056746348113 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Pojemność pojemnika na ziarna kawy | 300 g |
| Twarde szlifowanie | Tak |
| Typ wyświetlacza | TFT |
| Regulowane ustawienia maszynki do mielenia | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Delikatne szlifowanie | Tak |
| Kolor produktu | Stalowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Moc | 310 W |
| Szerokość produktu | 120 mm |
| Głębokość produktu | 180 mm |
| Waga produktu | 5,6 kg |
| Wysokość produktu | 350 mm |
| Szerokość | 303mm |
| Długość | 210mm |
| Wysokość | 400mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci