-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Avide ABLDL-SCREEN-USB-5W oświetlenie lustra/wystawy LED 160 lm
Symbol:
586277
343.11
343.11
343.11
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 1.84 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5999097955803 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Materiał obudowy | Żelazo |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Kolor produktu | Czarny |
| Napięcie wejściowe DC | 5 V |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Wysokość produktu | 20 mm |
| Długość produktu | 410 mm |
| Szerokość produktu | 20 mm |
| Waga produktu | 386,5 g |
| Waga wraz z opakowaniem | 650 g |
| Możliwość ściemniania | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Współczynnik oddawania barw (CRI) | 90 |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Strumień świetlny | 160 lm |
| Liczba żarówek | 1 szt. |
| Kąt wiązki | 120° |
| Lampy | 5 W |
| Żarówki w zestawie | Tak |
| Żywotność żarówki | 30000 h |
| Ilość lamp | 1 |
| Szerokość | 150mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 150mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci