-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
BALTICA NUTRACEUTIC Rabbit Light 400g o obniżonej zawartości tłuszczu 15% 400g
Symbol:
20.88
20.88
20.88
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.44 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5905996521674 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Dodatkowe cechy | Sierść i skóra |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Monobiałkowe |
| Dodatkowe cechy | Problemy gastryczne |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Dodatkowe cechy | Nadwaga |
| Kategoria | Dla psa |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Seria | BALTICA Nutraceutic |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Główny smak | Królik |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Bezglutenowe | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Wrażliwy żołądek |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergia pokarmowa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Nietolerancja zboża |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ograniczenie nietolerancji pokarmowej |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergik |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Silna odporność |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Prawidłowe trawienie |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zdrowie ogólne |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Tendencja do nadwagi |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Pomoc w utrzymaniu prawidłowej wagi |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Sierść i skóra |
| Bez cukru | Tak |
| Waga produktu | 400 g |
| Bez soi | Tak |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Forma dawkowania | Stały |
| Zawartość wilgoci | 82% |
| Włókna surowe | 0,3% |
| Popiół surowy | 2% |
| Zawartość tłuszczu | 2,7% |
| Białko | 6% |
| Szerokość | 75mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 75mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Zużyć przed upływem daty ważności.
• Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci