-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
BAMBOO PILLOW poduszka ortopedyczna z bambusem
Symbol:
MDQ001109
135.00
135.00
135.00
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 1.035 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5901780401580 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Materiał | Pianka |
| Gęstość | 55 kg/m³ |
| Właściwe wykorzystanie | Głowa |
| Kolor produktu | Biały |
| Szerokość produktu | 320 mm |
| Wysokość produktu | 115 mm |
| Długość produktu | 520 mm |
| Szerokość | 545mm |
| Długość | 130mm |
| Wysokość | 370mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Użytkować zgodnie z instrukcją.
• Nie używać produktów w przypadku uszkodzenia.
• Regularnie kontrolować stan produktu pod kątem zużycia lub uszkodzeń.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci