-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
BELKIN ŁADOWARKA MAGNETYCZNA 3W1 36W QI2.0 IPHONE/APPLEWATCH/AIRPODS
Symbol:
WIZ029VFBK
269.55
269.55
269.55
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.678 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0745883890019 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Diody LED | Ładowanie |
| Moc maksymalna | 15 W |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Bezprzewodowe ładowanie | Tak |
| Kompatybilność ładowarki | Słuchawki |
| Kompatybilność ładowarki | Smartwatch |
| Kompatybilność ładowarki | Smartfon |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 3 |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Typ ładowarki | Wewnętrzna |
| Kompatybilność | iPhone 17 iPhone Air iPhone 17 Pro iPhone 17 Pro Max AirPods 4 mit Active Noise Cancellation AirPods (3. Gen.) mit MagSafe-Ladecase AirPods Pro (2. Gen.) AirPods Pro 2 Apple Watch Series 4 Apple Watch Series 5 Apple Watch Series 6 Apple Watch Series 7 Apple Watch Series 8 Apple Watch Series 9 Apple Watch Series 10 iPhone 16 iPhone 16 Plus iPhone 16 Pro iPhone 16 Pro Max iPhone 15 iPhone 15 Pro iPhone 15 Plus iPhone 15 Pro Max iPhone 14 iPhone 14 Pro iPhone 14 Plus iPhone 14 Pro Max iPhone 13 iPhone 13 mini iPhone 13 Pro iPhone 13 Pro Max iPhone 12 iPhone 12 mini iPhone 12 Pro iPhone 12 Pro Max Galaxy S25 Galaxy S25+ Galaxy S25 Ultra Kabellos aufladbare In-Ear-Kopfhörer Google Pixel 10 Google Pixel 10 Pro Google Pixel 10 Pro Fold Google Pixel 10 Pro XL |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | USB Type-C na USB Type-C |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 186mm |
| Długość | 159mm |
| Wysokość | 59mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Nie używaj produktu w wilgotnym środowisku, aby zapobiec uszkodzeniu i ryzyku pożaru.
• Produkt musi być zutylizowany zgodnie z przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego.
• Nie otwieraj ani nie demontuj urządzenia, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci