-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
BESTPAK Koperty bąbelkowe powietrzne F16 100 szt białe
Symbol:
5905868661538
58.73
58.73
58.73
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 2.38 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5905868661538 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Materiały | Papier |
| Rozmiary kopert | E15 |
| Kolor produktu | Biały |
| Gramatura | 80 g/m² |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Szerokość produktu | 235 mm |
| Długość produktu | 350 mm |
| Ilość | 100 |
| Szerokość | 590mm |
| Długość | 260mm |
| Wysokość | 367mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Nie wystawiaj na działanie ognia.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci