-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
BLOW AIR FRYER FRYTKOWNICA BEZTŁUSZCZOWA 2500W 8L
Symbol:
44-600#
217.40
217.40
217.40
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 6.3 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5900804150534 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Temperatura (maks) | 200 °C |
| Temperatura (min) | 80 °C |
| Typ produktu | Frytkownica na gorące powietrze |
| Regulowany termostat | Tak |
| Funkcja pieczenia | Tak |
| Funkcja smażenia | Tak |
| Wydajność smażenia | 1,7 kg |
| Liczba osób | 8 os. |
| Grillowanie | Tak |
| Zegar cyfrowy | Tak |
| Liczba programów | 8 |
| Pojemność | 8 l |
| Domyślne programy gotowania | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Materiały | Plastik |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor panelu sterowania | Czarny |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Części wodoodporne | Tak |
| Okienko | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Autonomiczne |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Zdejmowalna misa | Nie |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu C |
| Wysokość produktu | 402 mm |
| Waga produktu | 6,3 kg |
| Głębokość produktu | 376 mm |
| Szerokość produktu | 355 mm |
| Wskaźnik pozostałego czasu | Tak |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Szerokość | 400mm |
| Długość | 355mm |
| Wysokość | 380mm |
Dane producenta
CH
Hekrop 2
200-001 Shanghai
China
+7(495)9873345
customers@henzon.cn
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci