-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
BOSCH Adult Lamb & Rice 3kg - sucha karma dla psa
59.78
59.78
59.78
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 3.057 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4015598013192 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Główny smak | Jagnięcina |
| Zakres wagowy | 2 kg - 4,9 kg |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Kategoria | Dla psa |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Waga produktu | 3 kg |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Zawartość miedzi | 10 mg/kg |
| Zawartość żelaza | 70 mg/kg |
| Zawartość witaminy D3 | 1200 IU/kg |
| Zawartość jodu | 2 mg/kg |
| Zawartość witaminy A | 12000 IU/kg |
| Zawartość selenu | 0,2 mg/kg |
| Zawartość witaminy E | 70 mg/kg |
| Szerokość | 230mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 320mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.
Dane producenta
Robert Bosch Power Tools GmbH
Max-Lang-Strasse 40-46
70771 Leinfelden-echterdingen
Germany
+49 (0) 711 400 40990
kontakt@bosch.de
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci