-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
BSTech Folia stretch transparent 23mic 1.5/1.2
Symbol:
Folia stretch transparent 23mic
30.60
30.60
30.60
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 1.44 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5905868661408 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Rozciągliwy | Tak |
| Materiały | Polietylen |
| Kolor produktu | Przezroczysty |
| Maksymalna grubość folii | 23 µm |
| Model | Folia stretch |
| Szerokość produktu | 500 mm |
| Waga netto | 1,2 kg |
| Waga brutto | 1,5 kg |
| Ilość | 1 szt. |
| Szerokość | 520mm |
| Długość | 85mm |
| Wysokość | 85mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Produkt może stanowić zagrożenie dla małych dzieci (ryzyko uduszenia lub zadławienia). Trzymać z dala od dzieci.
• Unikać kontaktu z ostrymi przedmiotami, aby uniknąć przebicia lub rozerwania.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od źródeł ciepła.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci