-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
BSTech Foliopak koperta foliowa mocna 50mic 400x500 100 szt FB06 K6
Symbol:
koperta foliowa 400x500 FB06 K6
41.37
41.37
41.37
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 1.88 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5905868660050 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Materiały | LDPE (polietylen niskiej gęstości) |
| Maksymalna grubość folii | 50 µm |
| Kolor wewnęrzny | Czarny |
| Typ zamknięcia | Pasek samoklejący |
| Format | K6 |
| Szerokość produktu | 400 mm |
| Długość produktu | 500 mm |
| Ilość | 100 szt. |
| Szerokość | 410mm |
| Długość | 280mm |
| Wysokość | 20mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci