-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
BSTech Papier, rolka termiczna do kas fiskalnych 57x20m 10 sztuk
Symbol:
Papier do kas fiskalnych 57x20m
20.14
20.14
20.14
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.52 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5905868660296 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Termiczny | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Szerokość produktu | 57 mm |
| Długość rolki | 20 m |
| Ilość | 10 szt. |
| Szerokość | 186mm |
| Długość | 77mm |
| Wysokość | 60mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci