-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
BaByliss D581E suszarka do włosów 2100 W Czarny, Srebrny
Symbol:
D581E
171.02
171.02
171.02
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.77 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 3030050197259 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Długość przewodu | 1,95 m |
| Miękki uchwyt | Tak |
| Wieszak typ | Kółko do wieszania |
| Możliwość zawieszenia | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski, Wysuwany |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Zdejmowalny filtr | Tak |
| Moc | 2100 W |
| Funkcja strumienia chłodnego powietrza | Tak |
| Ilość prędkości | 2 |
| Funkcja jonizacji | Tak |
| Ilość ustawień ciepła | 3 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Nakładka dyfuzora | Nie |
| Końcówka koncentratora | Tak |
| Liczba nasadek | 1 |
| Szerokość | 288mm |
| Długość | 234mm |
| Wysokość | 86mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci