-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Chłodzenie procesora Alphacool Apex 1, gniazdo LGA 1700 / 1851, ARGB
Symbol:
WACP-563
996.18
996.18
996.18
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 1.21 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4250197138512 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Model | Płytka chłodząca |
| Gwint | 1/4" |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1851 |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1700 |
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 60 °C |
| Materiały | Akrylowy |
| Maksymalne ciśnienie | 0,8 bar |
| Kolor produktu | Półprzezroczysty, Biały |
| Obsługiwane produkty | LGA 1700 / LGA 1851 |
| Szerokość produktu | 88 mm |
| Głębokość produktu | 88 mm |
| Wysokość produktu | 32,3 mm |
| Waga produktu | 890 g |
| Szerokość | 68mm |
| Długość | 252mm |
| Wysokość | 175mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci