-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Chłodzenie procesora Arctic S_MULTI/ACFRE00189A
Symbol:
548783
535.30
535.30
535.30
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 3.09 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4895265000362 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Typ złącza LED | 3-pin + 3-pin |
| Liczba wentylatorów | 3 wentylatory |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Tworzywo chłodnicy | Aluminium |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Złącze wentylatora | 4-pin |
| Tworzywo płyta podstawy | Miedź |
| Natężenie wentylatora | 12 V |
| Prąd pompy | 0,35 mA |
| Natężenie pompy | 12 V |
| Prąd wentylatora | 0,35 A |
| Napięcie LED | 5 V |
| Średnica wewnętrzna tuby | 6 mm |
| Głębokość produktu | 68 mm |
| Głębokość opakowania | 447 mm |
| Szerokość produktu | 458 mm |
| Wysokość opakowania | 158 mm |
| Wysokość produktu | 138 mm |
| Waga produktu | 2,36 kg |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,98 kg |
| Szerokość opakowania | 328 mm |
| Długość tuby | 50 cm |
| Głębokość chłodnicy | 45,8 cm |
| Wysokość chłodnicy | 3,8 cm |
| Szerokość chłodnicy | 13,8 cm |
| Średnica rury | 1,24 cm |
| Prędkość obrotowa wentylatora VRM (maks.) | 2500 RPM |
| Prędkość obrotowa wentylatora VRM (min.) | 400 RPM |
| Typ łożyska | Łożysko dynamiki płynów (FDB) |
| Prędkość motora pompy (minimalna) | 800 RPM |
| Obsługiwane gniazda procesora | Socket AM4 |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1700 |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1851 |
| Obsługiwane gniazda procesora | Gniazdo AM5 |
| Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie | Tak |
| Maksymalny przepływ powietrza | 110 ft³/min |
| Średnica czaszy wentylatora | 14 cm |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 5,2 mmH2O |
| Model | Chłodnica cieczy all-in-one |
| Przepływ powietrza | 186 m³/h |
| Prędkość motora pompy (maksymalna) | 2800 RPM |
| Prędkość obrotowa (min) | 400 RPM |
| Prędkość obrotowa (max) | 2500 RPM |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Przeznaczenie | Procesor |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość | 330mm |
| Długość | 446mm |
| Wysokość | 160mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci