-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Ciśnieniomierz naramienny Medisana BU 535 (EN/GR/ES/RU/AR/FR)
Symbol:
51179
134.16
134.16
134.16
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.538 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4015588511790 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Zakres pomiaru pulsu | 40 - 180 bpm |
| Zakres pomiaru ciśnienia | 40 - 260 mmHg |
| Komunikaty głosowe | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Liczba użytkowników | 2 użyt. |
| Wykrywanie arytmii | Tak |
| Rozkurczowe ciśnienie kwi | Tak |
| Automatyczne wyłączanie po | 1 min |
| Wyświetlacz zegara/daty | Tak |
| Skurczowe ciśnienie krwi | Tak |
| Pomiar tętna | Tak |
| Gniazda pamięci | 120 |
| Przeznaczenie | Przedramię |
| Model | Automatyczny |
| Liczba obsługiwanych baterii | 4 |
| Typ obsługiwanych baterii | AAA |
| Głębokość produktu | 150 mm |
| Szerokość produktu | 95 mm |
| Wysokość produktu | 41 mm |
| Waga produktu | 235 g |
| Rozmiar mankietu | 22 - 36 cm |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 179mm |
| Długość | 121mm |
| Wysokość | 93mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Produkt powinien być używany zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć błędnych odczytów.
• Nie próbuj samodzielnie naprawiać urządzenia, skontaktuj się z autoryzowanym serwisem.
• Produkt przechowywać w suchym miejscu, z dala od wilgoci i ekstremalnych temperatur.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci