-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Ciśnieniomierz naramienny OROMED ORO-BP 1
Symbol:
ORO-BP 1
82.35
82.35
82.35
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.51 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5904305746364 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Model | Ciśnieniomierz automatyczny |
| Przeznaczenie | Przedramię |
| Wyświetlacz zegara/daty | Tak |
| Wykrywanie arytmii | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Kolor produktu | Biały |
| Klasyfikacja wartości wg Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) | Tak |
| Jednostka miary | mmHg |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Skurczowe ciśnienie krwi | Tak |
| Pomiar tętna | Tak |
| Dokładność pomiaru | +/- 3 mmHg |
| Rozkurczowe ciśnienie kwi | Tak |
| Zakres pomiaru tętna | 40 - 199 |
| Średnie ciśnienie tętnicze | Tak |
| Rejestry pamięci | 2 |
| Rozmiar mankietu | 22 - 32 cm |
| Certyfikaty | ISO, MDD, CE |
| Zasilanie USB | Tak |
| Typ obsługiwanych baterii | AAA |
| Liczba obsługiwanych baterii | 4 |
| Napięcie baterii | 1,5 V |
| Szerokość produktu | 138 mm |
| Waga produktu | 260 g |
| Głębokość produktu | 52 mm |
| Wysokość produktu | 95 mm |
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Rozmiar wyświetlacza | 68 x 58 mm |
| Szerokość | 162mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 112mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Produkt powinien być używany zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć błędnych odczytów.
• Nie próbuj samodzielnie naprawiać urządzenia, skontaktuj się z autoryzowanym serwisem.
• Produkt przechowywać w suchym miejscu, z dala od wilgoci i ekstremalnych temperatur.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci