-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Compucase Cougar Ultimus RGB - tastatur - Nord klawiatura Dołączona myszka Gaming USB QWERTY
Symbol:
558526
223.60
223.60
223.60
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 1.075 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4715302449384 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Dołączona myszka | Tak |
| Zastosowanie | Gaming |
| Typ klawiatury | Mechaniczna |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Szerokość | 45mm |
| Długość | 170mm |
| Wysokość | 530mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci