-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Conceptronic DONN14G stacja dokująca Przewodowa USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Szary
Symbol:
DONN14G
345.89
345.89
345.89
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 1.395 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4015867229125 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Długość kabla USB | 0,25 m |
| Bezprzewodowe ładowanie | Nie |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Szerokość produktu | 43,5 mm |
| Wysokość produktu | 16 mm |
| Głębokość produktu | 106,5 mm |
| Waga produktu | 65 g |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Funkcja Wake-On-LAN | Tak |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Szybkość przesyłania danych | 5 Gbit/s |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 2 |
| Maksymalna rodzielczość cyfrowa | 3840 x 2160 px |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kolor produktu | Szary |
| Głębokość opakowania | 160 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wysokość opakowania | 25 mm |
| Szerokość opakowania | 90 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 100 g |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Mikrofon | Nie |
| Zasilanie USB | Tak |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Maksymalne zasilanie USB | 100 W |
| Gniazdko wyjścia DC | Nie |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Szerokość | 250mm |
| Długość | 130mm |
| Wysokość | 225mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci