-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Conceptronic OZUL03BUK adapter zasilający/ inwentor Wewnętrzna 100 W Czarny
Symbol:
446059
206.03
206.03
206.03
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.471 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4015867235010 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Wersja USB Power Delivery | 3.0 |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu G |
| Zasilanie USB | Tak |
| Napięcie | 100 - 240 V |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Częstotliwość wejściowa | 50 - 60 Hz |
| Typ zasilacza | Wewnętrzna |
| Moc rzeczywista | 100 W |
| Prąd wejściowy | 1.8 A |
| Kolor produktu | Czarny |
| Głębokość produktu | 58 mm |
| Długość kabla | 2,7 m |
| Wysokość produktu | 31 mm |
| Waga produktu | 220 g |
| Szerokość produktu | 132 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 35 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 80 °C |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Połączenie USB | Tak |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 60 mm |
| Szerokość opakowania | 140 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 184 g |
| Wysokość opakowania | 184 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 380 mm |
| Wysokość brutto palety | 2 m |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 310 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 330 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 20 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 11 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8504408390 |
| Długość brutto palety | 80 cm |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Szerokość brutto palety | 120 cm |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Szerokość | 104mm |
| Długość | 202mm |
| Wysokość | 54mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci