-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Conceptronic RRK02 akcesorium do zasilaczy UPS
Symbol:
548600
370.55
370.55
370.55
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 1 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4015867242506 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Zestaw szyn |
| Kolor produktu | Szary |
| Pojemność stelaża | 2U |
| Typ mocowania | Montaż w stojaku |
| Kompatybilność | ZEUS51E6K, EBM01R192VB |
| Szerokość produktu | 88 mm |
| Wysokość produktu | 18,5 mm |
| Głębokość produktu | 506,2 mm |
| Waga produktu | 2,5 kg |
| Głębokość opakowania | 545 mm |
| Szerokość opakowania | 100 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,7 kg |
| Wysokość opakowania | 55 mm |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ilość sztuk | 2 |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Długość brutto palety | 80 cm |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Szerokość brutto palety | 120 cm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 10 szt. |
| Wysokość brutto palety | 176,9 cm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8504900000 |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 16,8 kg |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 321 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 566 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 147 mm |
| Szerokość | 140mm |
| Długość | 293mm |
| Wysokość | 395mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci