-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Cooler Master MasterLiquid ATMOS Stealth Series Procesor Zestaw do chłodzenia płynami 12 cm Czarny
Symbol:
556498
666.29
666.29
666.29
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 1.87 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4719512155141 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Złącze wentylatora | 4-pin |
| Tworzywo chłodnicy | Aluminium |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Napięcie znamionowe | 12 V |
| Natężenie pompy | 12 V |
| Pobór mocy pompy | 3,84 W |
| Bezpieczny prąd | 0,35 Ah |
| Pobór mocy wentylatora | 2,16 W |
| Natężenie znamionowe | 0,18 A |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 120 x 120 x 25 mm |
| Wysokość chłodnicy | 2,72 cm |
| Szerokość chłodnicy | 11,9 cm |
| Szerokość pompy | 8,49 cm |
| Głębokość pompy | 8,1 cm |
| Głębokość chłodnicy | 27,7 cm |
| Wysokość pompy | 5,32 cm |
| Szerokość opakowania | 211 mm |
| Wysokość opakowania | 136 mm |
| Waga produktu | 1,34 kg |
| Głębokość opakowania | 292 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,97 kg |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 30 dB |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 3,63 mmH2O |
| Prędkość motora pompy | 3400 RPM |
| Przeznaczenie | Procesor |
| Poziom hałasu pompy | 25 dB |
| Średni czas wytrzymałosci pompy (MTTF) | 210000 h |
| Średni czas wytrzymałości wentylatorów (MTTF) | 200000 h |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1151 (Socket H4) |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1150 (Socket H3) |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1851 |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1200 (Socket H5) |
| Obsługiwane gniazda procesora | Socket AM4 |
| Obsługiwane gniazda procesora | Gniazdo AM5 |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1155 (Socket H2) |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1156 (Socket H) |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1700 |
| Maksymalny przepływ powietrza | 75,2 ft³/min |
| Prędkość obrotowa (max) | 2400 RPM |
| Model | Zestaw do chłodzenia płynami |
| Przepływ powietrza | 127,6 m³/h |
| Prędkość obrotowa (min) | 0 RPM |
| Typ łożyska | Loop Dynamic Bearing (LDB) |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 4 szt. |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 310 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 440 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 320 mm |
| Szerokość | 197mm |
| Długość | 235mm |
| Wysokość | 170mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci