-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Cooler Master MasterLiquid Core Nex Procesor Zestaw do chłodzenia płynami 12 cm Biały 1 szt.
Symbol:
582251
539.80
539.80
539.80
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 1.87 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4719512162002 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Kolor podświetlenia | Zielony |
| Kolor podświetlenia | Niebieski |
| Kolor podświetlenia | Czerwony |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Liczba wentylatorów | 3 wentylatory |
| Tworzywo chłodnicy | Aluminium |
| Kolor produktu | Biały |
| Złącze wentylatora | 7-pin |
| Natężenie pompy | 12 V |
| Napięcie znamionowe | 12 V |
| Pobór mocy wentylatora | 3,12 W |
| Natężenie znamionowe | 0,26 A |
| Pobór mocy pompy | 7,2 W |
| Bezpieczny prąd | 0,37 Ah |
| Szerokość chłodnicy | 12 cm |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 120 x 120 x 25 mm |
| Wysokość opakowania | 142 mm |
| Szerokość opakowania | 229 mm |
| Wysokość pompy | 6,29 cm |
| Głębokość chłodnicy | 39,4 cm |
| Wysokość chłodnicy | 2,72 cm |
| Długość tuby | 40 cm |
| Głębokość opakowania | 450 mm |
| Głębokość pompy | 8,36 cm |
| Szerokość pompy | 7,85 cm |
| Waga produktu | 1,65 kg |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,73 kg |
| Poziom hałasu wentylatora (max) | 27,2 dB |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Złącze pompy | 3-pin + 4-pin |
| Przepływ powietrza | 122,4 m³/h |
| Średni czas wytrzymałości wentylatorów (MTTF) | 40000 h |
| Poziom hałasu pompy | 25 dB |
| Prędkość motora pompy (maksymalna) | 3200 RPM |
| Przeznaczenie | Procesor |
| Prędkość obrotowa (min) | 650 RPM |
| Typ łożyska | Łożysko typu rifle |
| Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie | Tak |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 1,86 mmH2O |
| Maksymalny przepływ powietrza | 71,9 ft³/min |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1851 |
| Obsługiwane gniazda procesora | Socket AM4 |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1200 (Socket H5) |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1155 (Socket H2) |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1156 (Socket H) |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1151 (Socket H4) |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1150 (Socket H3) |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1700 |
| Obsługiwane gniazda procesora | Gniazdo AM5 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Średni czas wytrzymałosci pompy (MTTF) | 35000 h |
| Prędkość obrotowa (max) | 1750 RPM |
| Model | Zestaw do chłodzenia płynami |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 465 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 4 szt. |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 310 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 475 mm |
| Szerokość | 197mm |
| Długość | 235mm |
| Wysokość | 170mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci