-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Corsair CP-8920377 wewnętrzny kabel zasilający
Symbol:
574595
441.31
441.31
441.31
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.7 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0840440497554 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Indywidualny rękaw | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Szerokość | 65mm |
| Długość | 180mm |
| Wysokość | 130mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci