-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Corsair SABRE v2 PRO myszka Gaming Oburęczny Optyczny 33000 DPI
Symbol:
48108858
510.50
510.50
510.50
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 5 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.2 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0840440498193 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Układ | Oburęczny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 70 h |
| Źródło zasilania | Kabel |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Wymagana moc ładowania (min) | 2,5 W |
| Wymagana moc ładowania (maks) | 10 W |
| Głębokość produktu | 119,2 mm |
| Wysokość produktu | 38,2 mm |
| Waga produktu | 36 g |
| Szerokość produktu | 62,5 mm |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Ilość sztuk | 1 |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Szybkość śledzenia myszy | 750 ips |
| Regulowana szybkość przesyłu | Tak |
| Trwałość przycisków (milion kliknięć) | 100 |
| Wbudowana pamięć | Tak |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Przyspieszenie (max) | 50 G |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Rozdzielczość ruchu | 33000 DPI |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Kierunki przewijania | Pionowa |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Częstotliwość Polling rate | 4000,125,250,500,1000,2000,8000 Hz |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 1 ms |
| Liczba przycisków | 5 |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84716070 |
| Szerokość | 102mm |
| Długość | 148mm |
| Wysokość | 66mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci