-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Corsair ValueSelect moduł pamięci 8 GB 1 x 8 GB DDR4 2133 MHz
Symbol:
CMSO8GX4M1A2133C15
479.99
479.99
479.99
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.02 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 843591067379 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Opóźnienie CAS | 15 |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Korekcja ECC | Nie |
| Napięcie pamięci | 1.2 V |
| Rodzaj pamięci | 260-pin SO-DIMM |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Prędkość zegara pamięci | 2133 MHz |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 8 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Obsługiwane produkty | Intel 6th Generation Core Processors |
| Wysokość produktu | 30 mm |
| Szerokość produktu | 69,6 mm |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Szerokość | 105mm |
| Długość | 5mm |
| Wysokość | 140mm |
Gwarancja:
24 miesięcy
Pamięć RAM:
8 GB
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci