-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Corsair Vengeance moduł pamięci 16 GB 2 x 8 GB DDR5
Symbol:
CMK16GX5M2B5200C40
1643.73
1643.73
1643.73
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.1 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0840006666745 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Napięcie pamięci | 1.1 V |
| Napięcie pamięci | 1.25 V |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 3.0 |
| Profil SPD | Tak |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 8 GB |
| Opóźnienie CAS | 40 |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Przeznaczenie | PC |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Prędkość zegara pamięci | 5200 MHz |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Obsługiwane produkty | Intel 600 Series,Intel 700 Series |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość | 90mm |
| Długość | 10mm |
| Wysokość | 154mm |
Gwarancja:
24 miesięcy
Pamięć RAM:
16 GB
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci