-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Crashpad Black Diamond Circuit Crash Pad - lagoon
Symbol:
593557
783.80
783.80
783.80
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 4.2 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0793661655947 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Ilość | 1 |
| Wbudowany uchwyt | Tak |
| Typ produktu | Crashpad |
| Materiały | Nylon, Polietylen (PE) |
| Szerokość | 210mm |
| Długość | 915mm |
| Wysokość | 610mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci