-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Crucial CT16G56C46S5T moduł pamięci 16 GB 1 x 16 GB DDR5 262-pin SO-DIMM Korekcja ECC
Symbol:
CT16G56C46S5T
1118.27
1118.27
1118.27
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.038 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0649528930033 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 5600 MHz |
| Napięcie pamięci | 1.1 V |
| Opóźnienie CAS | 46 |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Korekcja ECC | Tak |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Rodzaj pamięci | 262-pin SO-DIMM |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 16 GB |
| Szerokość | 102mm |
| Długość | 10mm |
| Wysokość | 140mm |
Gwarancja:
24 miesięcy
Pamięć RAM:
16 GB
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci