-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Cudy AC1300 Biały Obsługa PoE
Symbol:
AP1300
204.24
204.24
204.24
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.82 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6971690792022 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną) | 20 szt. |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11g |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3 |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3u |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11b |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11n |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11ac |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11a |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ab |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3at |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 867 Mbit/s |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| MIMO | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| 2,4 GHz | Tak |
| 5 GHz | Tak |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych (5 GHz) | 867 Mbit/s |
| Dopasuj funkcje trybu AP | Sieci kratowe |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Limit częstotliwości | Tak |
| Sterowanie pasmem | Tak |
| Typ MIMO | Multi User MIMO |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych (2.4 GHz) | 300 Mbit/s |
| 6 GHz | Nie |
| Kolor produktu | Biały |
| Diody LED | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Wewnętrzny | Nie |
| Przeznaczenie | Sufit, Ściana |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy (max) | 11 W |
| Obsługa PoE | Tak |
| Obsługiwany typ Power over Ethernet (PoE) | Passive PoE |
| Zakres napięcia DC | 24 - 57 V |
| Napięcie operacyjne | 12 V |
| Prąd wyjściowy | 1 A |
| Waga produktu | 395,6 g |
| Wysokość produktu | 232 mm |
| Szerokość produktu | 232 mm |
| Głębokość produktu | 57,1 mm |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA3 |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2-PSK |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA-PSK |
| Filtrowanie adresów MAC | Tak |
| Funkcje identyfikatora zestawu usług (SSID) | Multiple SSIDs |
| Kontrola rodzicielska | Tak |
| Filtrowanie adresów IP | Tak |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Taktowanie procesora | 880 MHz |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 128 MB |
| Wielkość pamięci flash | 16 MB |
| Procesor wbudowany | Tak |
| System operacyjny | Windows, MAC OS, NetWare, UNIX, Linux |
| Głębokość opakowania | 238 mm |
| Szerokość opakowania | 283 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,51 kg |
| Wysokość opakowania | 68 mm |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Adapter PoE w zestawie | Nie |
| Języki instrukcji obsługi | Wielo |
| Dołączone oprogramowanie | Cudy Software |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Port wan | Ethernet (RJ-45) |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Typ anteny | Wewnętrzny |
| Rodzaj kierunku anteny | Antena dookólna |
| Ilość anten | 4 |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Okres gwarancji | 1 lat(a) |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Szerokość | 285mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 237mm |
Gwarancja:
24 miesięcy
System operacyjny:
Windows, MAC OS, NetWare, UNIX, Linux
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci